تعمیرات موبایل

     از شکستگی تا آب خوردگی گوشی موبایل

   ما در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قطعات موبایل، دستگاه‌های شما را تعمیر می‌کنیم.

 

تکمیل فرم

تعمیرات موبایل در ایران‌جی‌‌اس‌ام

همه ما ممکن است روزی نیاز به تعمیر موبایل داشته باشیم. امروزه گوشی‌های همراه جزئی جدا ناپذیر از زندگی ما شده اند و تصور زندگی، بدون این دستگاه‌ها دوست داشتنی امکان‌پذیر نمی‌باشد. از طرفی همه ما اطلاعات شخصی و خصوصی در گوشی‌های همراه مان داریم که شاید دوست نداشته باشیم در دسترس هر تعمیرکار موبایلی قرار بدیم و… ما با سرویس تعمیر در لحظه در کمترین زمان این‌کار را انجام خواهیم داد.

واحد تعمیرات موبایل شرکت ایران جی‌اس‌ام این آمادگی را دارد که به صورت حضوری در مدت زمان کوتاه (نیم تا حداکثر یک ساعت) خدمات تعمیرات موبایل در تهران و اصفهان را به شما مشتریان عزیز ارائه نمایید. همچنین در تهران و اصفهان با هزینه مشتری امکان سریع دریافت و ارسال با پیک موتوری مهیا می‌باشد. و در سایر شهرستان‌ها به‌وسیله پست پیشتاز خدمات تعمیر موبایل انجام می‌شود.

فرآیند ثبت درخواست تعمیر موبایل

.پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده در فیلد فرم زیر و تکمیل فرآیند ثبت درخواست تعمیرات موبایل،‌ روی دکمه (ثبت درخواست تعمیرات) کلیک کنید

.در این مرحله کارشناسان بخش تعمیرات جهت بررسی دقیق مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت که زمان تقریبی یک روز کاری (روزهای اداری) می باشد

.پس از هماهنگی با کارشناس مربوطه،‌ ارسال گوشی جهت تعمیر به انتخاب شما به صورت حضوری یا توسط پیک به ایران جی‌اس‌ام صورت می‌گیرد

با تکمیل فرم زیر کارشناسان تعمیرات ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم پذیرش تعمیرات موبایل

"*" indicates required fields

انتخاب نوع دستگاه*

سوالات متداول

مدت زمان تعمیرات موبایل در ایران جی اس ام چقدر است؟

با توجه به نوع خرابی گوشی مدت زمان تعمیر آن متفاوت است. ایران‌جی‌اس‌ام در کمترین زمان ممکن گوشی شما را تعمیر می‌کند.

هزینه تعمیر موبایل چقدر است؟

هزینه تعمیر گوشی بعد از انجام تعمیر و تست و تایید سلامت دستگاه توسط شما پرداخت می‌شود. هزینه تعمیر با توجه به نوع خرابی و گوشی موردنظر متفاوت است،جهت اطلاع از هزینه تعمیرات، می‌توانید با بخش تعمیرات تماس حاصل فرمائید.

تعمیرات موبایل فقط به صورت حضوری انجام می شود؟

خیر، ایران جی‌اس‌ام جهت راحتی مشتریان گرامی، امکان تعمیر موبایل بصورت غیرحضوری را فراهم نموده است. پس از تکمیل فرم پذیرش تعمیرات موبایل، با شما تماس گرفته می‌شود و شما می‌توانید موبایلتان را از طریق پست و تیپاکس برای ما ارسال کرده و پس از تعمیر برای شما فرستاده می‌شود.

من تهران نیستم، شهرستانم آیا گوشی من را تعمیر می‌کنید؟

بله، خوشبختانه امکان تعمیر موبایل برای اکثر شهرستان ها وجود دارد. مشتریان عزیز، با ثبت درخواست و یا شماره گیری تلفن های درج شده در سایت می‌توانند به مرکز تعمیرات موبایل درخواست خود را اعلام نمایند.

آیا شما قطعات موبایل را به صورت جدا می فروشید؟

بله، انواع قطعات موبایل با کیفیت اصلی در فروشگاه ایران جی‌اس‌ام به فروش می‌رسد و شما می‌توانید برای خرید قطعات بصورت حضوری یا از طریق سایت اقدام نمایید.