تعمیرات موبایل

ما در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قطعات موبایل، دستگاه های شما را تعمیر می‌کنیم.

تکمیل فرم
تعمیرات موبایل در تهران و اصفهان

سرویس گوشی همراه

همه ما ممکن است روزی نیاز به تعمیر موبایل داشته باشیم. امروزه گوشی‌های همراه جزئی جدا ناپذیر از زندگی ما شده اند. و تصور زندگی، بدون این دستگاه‌ها دوست داشتنی امکان‌پذیر نمی‌باشد. از طرفی همه ما اطلاعات شخصی و خصوصی در گوشی‌های همراه مان داریم که شاید دوست نداشته باشیم در دسترس هر تعمیرکار موبایلی قرار بدیم و… ما با سرویس تعمیر در لحظه در کمترین زمان این‌کار را انجام خواهیم داد.

تعمیر موبایل در نیم ساعت

واحد تعمیرات موبایل شرکت ایران جی‌اس‌ام این آمادگی را دارد که به صورت حضوری در مدت زمان کوتاه (نیم تا حداکثر یک ساعت) خدمات تعمیرات موبایل در تهران و اصفهان را به شما مشتریان عزیز ارائه نمایید.

تعمیرات موبایل سریع

همچنین در تهران و اصفهان با هزینه مشتری امکان سریع دریافت و ارسال با پیک موتوری مهیا می‌باشد. و در سایر شهرستان‌ها به‌وسیله پست پیشتاز خدمات تعمیر موبایل انجام می‌شود.

کمترین زمان تعمیر

احترام به مشتری و اهمیت به وقت، و زمان ایشان مهمترین رکن مجموعه ایران جی‌اس‌ام است. ما مفتخریم که به اطلاع شما برسانیم در صورت هماهنگی با مراجعه حضوری شما عزیزان برای تعمیر موبایل در نیم ساعت و حداکثر تا یک‌ساعت گوشی موبایل و یا تبلت شما عزیزان تعمیر خواهد شد.

از انجا که ایران جی‌اس‌ام خود وارد کننده مستقیم قطعات موبایل و لوازم جانبی می‌باشد. قیمت و هزینه پایین‌تری برای تعمیر موبایل شما محاسبه خواهد شد.

دقت و اصل بودن قطعات موبایل

ما بهترین قطعات را برای تعمیر گوشی شما اختصاص خواهیم داد. و البته این حق شماست که انتخاب کنید چه کیفیت و با چه هزینه ای تعمیر موبایل شما انجام شود.

گارانتی تعمیر

تا 7 روز ما ضمانت تعمیر داریم. دقت نمایید این گارانتی خدمات تعمیر است و بسته به انتخاب شما خود قطعات هم دارای ضمانت جداگانه هستند برای نمونه در باتری تا یکسال گارانتی داریم.