پرداخت نقدی

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، ایران‌جی‌اس‌ام این امکان را فراهم آورده است در صورتی که ساکن تهران یا اصفهان هستید با مراجعه حضوری به شعبه تهران یا اصفهان، هزینه را هنگام تحویل سفارش، به‌صورت نقدی پرداخت کنید.

واریز به حساب

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی ایران‌ جی‌اس‌ام و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را از طریق شماره کارت قید شده در این قسمت واریز نموده و پس از پرداخت از طریق واتس آپ (۰۹۳۸۹۰۴۰۰۳۲) اطلاع‌رسانی کنند.

شماره حساب: ۱-۳۱۴۰۶۸۹-۴۰-۸۶۵

شماره کارت: ۶۲۱۹۸۶۷۰۰۰۰۲۷۰۰۹

شماره شبا: IR۵۱۰۵۶۰۰۸۶۵۰۴۰۰۳۱۴۰۶۸۹۰۰۱

بانک سامان به‌نام پیشرو تجارت نقش جهان

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت

همگی کاربران ایران‌ جی‌اس‌ام می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی سایت ایران‌ جی‌اس‌ام هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. کاربران محترم سایت ایران‌ جی‌اس‌ام می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.