روش‌ها و هزینه ارسال کالا در ایران‌ جی‌اس‌ام

1. مراجعه حضوری

افرادی که ساکن تهران یا اصفهان هستند؛ می‌توانند سفارش خود را از طریق سایت ثبت نموده و جهت دریافت سفارش با هماهنگی، به یکی از شعب تهران یا اصفهان مراجعه نمایند.

شعبه تهران

تهران – خیابان جمهوری – خیابان یغما – پلاک ۷ بلوک ۲ – طبقه همکف – واحد ۲۹

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۸ – پنج شنبه ها ۹ تا ۱۴

فروشگاه : ۰۲۱۶۶۷۴۵۹۰۰  – ۰۲۱۶۶۷۴۶۹۰۰

 مشاوره تعمیرات : ۰۹۳۸۹۰۴۰۰۳۲

شعبه اصفهان

اصفهان – میدان احمد آباد – مجتمع تجاری مهر – طبقه همکف – واحد ۷

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه ۱۰ تا ۱۹ – پنج شنبه ها ۱۰ تا ۱۷

فروشگاه : ۰۳۱۳۲۲۸۲۲۰۰ –  ۰۳۱۳۲۲۹۲۲۰۰

مشاوره تعمیرات : ۰۹۱۳۵۵۹۵۲۳۲

2. پیک موتوری

امکان ارسال تمامی سفارش‌ها برای افرادی که در محدوده تهران و اصفهان هستند، بصورت پیک موتوری فراهم است. زمان تحویل کالا در این روش نسبت به سایر روش‌ها سریع‌تر می‌باشد. حداکثر بازه زمانی ارسال با پیک موتوری ۱ روز کاری است. ایران‌ جی‌اس‌ام پس از ثبت سفارش جهت هماهنگی برای ارسال کالا با شما تماس خواهد گرفت.

در این روش، هزینه حمل (بر اساس نرخ‌نامه پیک موتوری) در هنگام تحویل سفارش دریافت می‌گردد.

3. تیپاکس

برای افرادی که ساکن تهران یا شهرستان هستند تیپاکس در نظر گرفته شده است. زمان تحویل کالا در این روش در بعضی از شهرها سریع‌تر می‌باشد. سرویس‌دهی تیپاکس در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است. شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولا ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود. همچنین امکان پیگیری وضعیت سفارشات تیپاکس از طریق سایت تیپاکس با وارد کردن کد رهگیری ۱۵ تا ۲۵ رقمی میسر است.  در صورت انتخاب ارسال با تیپاکس، هزینه حمل به عهده مشتری خواهد بود. جهت اطلاع از هزینه ارسال تیپاکس وارد لینک زیر شوید.

برآورد هزینه ارسال با تیپاکس
4. پست پیشتاز

جهت حداقل شدن هزینه حمل، امکان ارسال با پست پیشتاز برای همه افراد ساکن تهران یا شهرستان‌ها فراهم شده است. زمان تحویل، بسته به دوری یا نزدیکی شهر مقصد از تهران، ۲ تا ۴ روز کاری می‌باشد. البته در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال به دلیل ترافیک سرویس‌های پستی ممکن است کالا کمی با تاخیر به دست مشتریان محترم برسد. همچنین امکان پیگیری وضعیت سفارشات پست پیشتاز از طریق سایت tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری ۲۰ رقمی میسر است. هزینه ارسال در این روش برعهده مشتری و برای ساکنین تهران معادل ۲۴,۵۰۰ و شهرستان‌ها معادل ۲۹,۵۰۰ تومان است.

توصیه : برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور مامور تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۰۲۱۶۶۷۴۵۹۰۰ یا ارسال پیام از طریق واتس آپ ۰۹۳۸۹۰۴۰۰۳۲ این موارد به ایران‌ جی‌اس‌ام اطلاع داده شود.