مراجعه حضوری

مشتریانی که ساکن تهران هستند؛ می‌توانند سفارش خود را از طریق سایت ثبت نموده و جهت دریافت سفارش پس از هماهنگی، جهت دریافت سفارش خود به دفتر ایران جی‌اس‌ام مراجعه نمایند.

آدرس ایران جی‌اس‌ام

آدرس: تهران، خیابان حافظ، جنب بازار موبایل ایران، کوچه اقتدار، ساختان خلیج فارس، واحد یک

ساعات کاری (به‌غیر از تعطیلات رسمی):

شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۸

تماس: ۰۲۱۶۶۷۴۵۹۰۰ – ۰۲۱۶۶۷۴۶۹۰۰

پیک موتوری

امکان ارسال تمامی سفارش‌ها برای مشتریانی که در محدوده شهر تهران هستند، به‌صورت پیک موتوری فراهم است. زمان تحویل کالا در این روش نسبت به سایر روش‌ها سریع‌تر می‌باشد. حداکثر بازه زمانی ارسال با پیک موتوری ۱ روز کاری است. پس از ثبت سفارش، همکاران ما جهت هماهنگی برای ارسال کالا با شما تماس خواهد گرفت.

در این روش، هزینه حمل (بر اساس نرخ‌نامه پیک موتوری) در هنگام تحویل سفارش دریافت می‌گردد.

تیپاکس

برای افرادی که ساکن تهران یا شهرستان هستند تیپاکس در نظر گرفته شده است. زمان تحویل کالا در این روش در بعضی از شهرها سریع‌تر می‌باشد. سرویس‌دهی تیپاکس در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است. شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولا ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود. همچنین امکان پیگیری وضعیت سفارشات تیپاکس از طریق سایت تیپاکس با وارد کردن کد رهگیری ۱۵ تا ۲۵ رقمی میسر است.  در صورت انتخاب ارسال با تیپاکس، هزینه حمل به عهده مشتری خواهد بود و پس از تحویل گرفتن سفارش، می‌بایست توسط مشتری پرداخت گردد. جهت اطلاع از هزینه ارسال تیپاکس وارد لینک زیر شوید.

برآورد هزینه ارسال با تیپاکس

پست پیشتاز

جهت حداقل شدن هزینه حمل، امکان ارسال با پست پیشتاز برای همه افراد ساکن تهران یا شهرستان‌ها فراهم شده است. زمان تحویل، بسته به دوری یا نزدیکی شهر مقصد، ۲ تا ۴ روز کاری می‌باشد. البته در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال به دلیل ترافیک سرویس‌های پستی ممکن است کالا کمی با تاخیر به دست مشتریان محترم برسد. همچنین امکان پیگیری وضعیت سفارشات پست پیشتاز از طریق سایت پست با وارد کردن کد رهگیری ۲۰ رقمی میسر است. هزینه ارسال در این روش برعهده مشتری و برای ساکنین تهران و اصفهان معادل ۳۰,۰۰۰ و سایر شهرستان‌ها معادل ۳۵,۰۰۰ تومان است.

توصیه: برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور مامور تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۰۲۱۶۶۷۴۵۹۰۰ یا ارسال پیام به ۰۹۳۸۹۰۴۰۰۳۲ این موارد به ایران‌ جی‌اس‌ام اطلاع داده شود.

پیگیری وضعیت سفارش با پست پیشتاز